Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Męskie buty w stylu militarnym 2018

Obuwie w stylu militarnym

Już od kilku sezonów pośród propozycji różnych projektantów mody pojawiają się akcenty militarne. Szczególnym podkreśleniem takiego stylu są buty. Wielu panów chętnie wybiera tego typu obuwie na zimę 2011/2012.

Natomiast buty w stylu militarnym można nosić już od jesieni, tylko raczej jeszcze w wersji nie ocieplonej. Tak naprawdę pod tym określeniem mogą się kryć różne rodzaje butów, pasujące do różnych stylizacji. Na przykład modne obecnie oficerki męskie z pewnością można zaliczyć do tego trendu. Najczęściej noszone są one na spodniach, w związku z tym dobrze widać całego buta, który sięga aż pod kolano. Dzięki temu oficerki bardzo dobrze chronią przed chłodem. Ważne jest wybranie odpowiedniego rozmiaru takiego obuwia, żeby dobrze leżało na nogach. Cholewka nie powinna być ani zbyt obszerna, ani za ciasna. Jeśli chodzi o kolory panowie wybierają najczęściej czarne oficerki, ale mogą też mieć one na przykład wstawki z brązowej skóry.

Czarny kolor, wysokość powyżej kostki oraz skóra dobrej jakości to chyba główne cechy męskiego obuwia w stylu militarnym. Można tu jeszcze dodać, że tego rodzaju buty są zwykle sznurowane. Często bywają noszone także przez mężczyzn, którzy lubią rockowy styl. Tacy panowie nawet w upalne dni nie noszą sandałów czy klapków. Lubią ubierać się w zdecydowany i nieco ekscentryczny sposób. Dotyczy to oczywiście zwykle młodych mężczyzn, ale nie tylko… Ich buty nazywane są często glanami.  Zresztą tego typu obuwie rozpowszechnione jest już od dawna wśród subkultur punkowej czy metalowej. Natomiast wielu stylistów i projektantów mody łączy swobodny sposób noszenia czarnych, ciężkich butów z najmodniejszymi obecnie ubraniami. Efekty są naprawdę ciekawe i powinny przekonać każdego mężczyznę otwartego na świeże pomysły ze świata mody. Nie jest to może najlepszy rodzaj obuwia do pracy, na spotkanie biznesowe czy na randkę, jednak jest wiele okazji kiedy można założyć buty w wojskowym czy rockowym stylu. Oczywiście dobrze wyglądają też po prostu z jeansami, podkoszulkiem i koszulą flanelową lub kurtką skórzaną. Natomiast wersja romantyczna to buty w stylu militarnym i długi płaszcz.