Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Jakie kapcie dla mężczyzny? 2018

Klasyczne pantofle męskie

Panowie cenią sobie w butach wygodę. Oczywiście ważny jest dla nich fason i kolor obuwia, ale o ile panie mogą nawet cały dzień chodzić w szpilkach, o tyle mężczyźni przyzwyczajeni są tutaj do większego komfortu. Właśnie dlatego, kiedy tylko jest to możliwe zakładają buty sportowe.

Natomiast po powrocie do domu chyba wszystkie kobiety zamieniają swoje eleganckie buty na pantofle. W przypadków panów sprawa wygląda różnie. Najwyraźniej różne dowcipy związane z „pantoflarstwem” na tyle wystraszyły niektórych mężczyzn, że nie chcą nawet patrzeć na pantofle. Albo może wygodne kapcie kojarzą się im z różnymi nawykami osób w starszym już wieku, a chcą się czuć dziarsko i być prawdziwymi twardzielami… tak czy inaczej wielu panów po prostu nie nosi pantofli. Natomiast jeśli przeszkadzają im na przykład chłodne kafelki wybierają raczej po prostu klapki męskie, te same które są zwykle noszone latem lub zabierane na basen. Jednak kiedy już któryś z panów przekona się do pantofli i chwile w nich pochodzi nie chce już nigdy z nich rezygnować.

Męskie pantofle mogą być naprawdę ładne. Wygoda nie jest wcale jedynym kryterium, jakim kierują się ich producenci. Może właśnie dlatego ich noszenie jest jednak coraz bardziej popularne. Poza tym fakt, że pantofle zostały kupione w dobrym, markowym sklepie, a nie gdziekolwiek również sprawia że wielu panom przyjemniej się je nosi. Najczęściej są zrobione na zasadzie klapków, czyli wsuwa się je na stopy. Przednia część jest zwykle zabudowana, bo jest wtedy cieplej. W zależności od pory roku natomiast można nosić pantofle które są dodatkowo ocieplone lub nie. Natomiast najpopularniejszy materiał na pantofle to skóra. Mają wtedy jasno-brązowy kolor. Czasami panowie noszą w formie pantofli płócienne zakładane buty. Zwykle na słomianej podeszwie. Bardzo miękko się w nich chodzi. Z kolei na zimowe wieczory można polecić kapcie z kożuszkiem lub nawet zabawne pantofle w kształcie zwierzątek, które robi się z wełny, polaru, sztucznego futerka i innych ciepłych materiałów. Na pewno rozśmieszą i rozczulą partnerkę.