Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Lekkie obuwie letnie 2018

Letnie klapki, sandały i japonki męskie

Nie tylko panie potrzebują różnych rodzajów butów. Przecież to, co zakłada się na nogi musi być odpowiednio dopasowane do okazji, pory dnia i oczywiście pogody. Zimą panowie noszą najczęściej ciepłe botki lub oficerki, a jakie buty są dla nich najlepsze na lato?

Kiedy nadchodzą wakacyjne miesiące panowie chętnie zakładają sandały. W zależności od ich rodzaju mogą być noszone zarówno na co dzień, jak i na jakieś bardziej specjalne okazje czy też do pracy. Sandały zrobione są z kilku pasków, tak że znaczna część stopy pozostaje odsłonięta. Zdecydowanie nie należy nosić do nich skarpetek. Zwykle sandały męskie mają jeden pasek w który wsuwa się palce, natomiast drugi zapina się pod kostką. Podobne zasady dotyczą sandałów damskich, z tym że mają one często wysoki obcas czy nawet szpilkę. Męskie sandały mają całkowicie płaskie podeszwy. Najczęściej zrobione są ze skóry, ale bardziej sportowe fasony mogą być też wykonane z wytrzymałych materiałów tekstylnych. Dużym plusem takich butów jest lekkość.

Natomiast podczas letniego wypoczynku każdemu panu bardzo przydadzą się klapki. Są idealne na plażę, pod prysznic czy nawet podczas zwiedzania, bo tego typu buty nigdzie nie obcierają. Co prawda nie można w nich raczej biegać, ale zaletą wakacji jest właśnie to, że nigdzie nie trzeba się spieszyć. Tego typu buty zajmują mało miejsca, nawet jeśli mężczyzna ma sporą stopę. Dzięki temu można je łatwo zmieścić do podręcznego bagażu i wszędzie ze sobą zabrać. Przydają się nawet jako buty na zmianę, kiedy chcemy aby stopy porządnie odpoczęły. Pewną odmianą klapków, które częściej noszą panie ale panowie również czasem w nich gustują, są japonki. Trzymają się one na nodze dzięki paseczkowi umieszczonemu pomiędzy palcami stóp. Niektórzy uważają, że jest to dość niewygodne, ale na pewno bardzo wielu panów lubi japonki. Klapki męskie mogą mieć przeróżne kolory i wzorki. W końcu dobrze jest latem wybierać barwne i wesołe rzeczy. Kiedy wakacje się już skończą klapki bywają używane jako pantofle męskie.