Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Botki i oficerki dla panów na zimę 2018

Męskie obuwie zimowe

Jest coraz chłodniej. Nawet najwięksi twardziele zaczynają rozglądać się za butami na zimę. Oprócz tego, że mają być ciepłe powinny być odpowiednio dopasowane do wizerunku mężczyzny. Sam powinien zdecydować czy kupić buty w stylu militarnym, oficerki czy botki.

Jeśli chodzi o botki są to buty dość uniwersalne i wygodne jeśli chodzi o ich zakładanie oraz ściąganie. Najczęściej sięgają do kostki, są więc częściowo przykryte spodniami. Zwykle mają z boku zamek, natomiast oprócz tego mogą być ozdobione klamrami. Bywa też tak, że mają specjalny pasek z klamrą dzięki któremu można regulować szerokość buta. Obecnie najczęściej spotyka się botki z wydłużonymi nosami, które na samym końcu są zaokrąglone. Nosy mogą też być lekko uniesione w górę. W środku buty te są odpowiednio ocieplone, więc spokojnie można w nich przechodzić całą zimę. Panowie najczęściej wybierają czarne lub grafitowe botki. Pasują one do garnituru i do jeansów. Natomiast dość często kupowane są też botki brązowe. Najczęściej robi się te buty ze skóry.

Skóra jest również najczęściej używanym materiałem jeśli chodzi o oficerki. Jest solidna, trwała, nie przemaka i oczywiście dobrze wygląda. Poza tym oficerki dobrze chronią przed zimnem. W końcu sięgają tuż pod kolana. W związku z tym cała łydka jest osłonięta skórzanym butem, który jest na dodatek odpowiednio ocieplony. Kiedyś oficerzy zakładali tego typu buty na spodnie. Obecnie też można je nosić w ten sposób. Natomiast trzeba odpowiednio dobrać szerokość cholewki. Ważne jest to, aby nie była zbyt luźna i aby była ładnie dopasowana do kształtu nogi. Jednak trzeba też brać poprawkę na spodnie, które maja być wpuszczone do buta. Najbardziej popularne są czarne oficerki. Jednak mogą też mieć wstawki w kolorze brązowym, niebieskim czy popielatym. Oficerki męskie nie mają raczej specjalnych ozdób. Są po prostu zapinane na zamek. Właściwie tego typu obuwie może dość eleganckie lub w nieco bardziej militarnym stylu. Tak więc panowie, najwyższy czas wybrać się na zakupy.